EMIS dla Uczelni
Dostęp do kluczowych informacji o najszybciej rozwijających się rynkach dla instytucji akademickich 

 

EMIS posiada trzydziestoletnie doświadczenie w dostarczaniu informacji na temat najszybciej rozwijających się rynków naukowcom akademickim, studentom i bibliotekarzom na całym świecie. Serwis ekonomiczny EMIS umożliwia użytkownikom szybkie i sprawne poruszanie się po dużych ilościach danych i treści w celu wyodrębnienia informacji najbardziej istotnych dla ich potrzeb badawczych.

Dzięki wiarygodnym informacjom z najbardziej zaufanych źródeł na rynkach wschodzących, studenci i wykładowcy mogą  docierać do wnikliwych i trudno dostępnych danych o spółkach, sektorach i krajach (korzystać z analiz branżowych, prognoz, aktualności, raportów oraz narzędzi do pracy w czasie rzeczywistym). W zaledwie kilka kliknięć mogą generować świadome, rozstrzygające i cenione raporty oraz własne analizy z wizualizacjami graficznymi

Serwis ekonomiczny EMIS stanowi cenne źródło informacji do prac naukowych, analiz danych podczas zajęć prowadzonych przez wykładowców akademickich, jak również dla studentów w trakcie pisania prac dyplomowych.
Biblioteki akademickie otrzymują nielimitowany dostęp do serwisu, szkolenia oraz pomoc techniczną.

shutterstock_724210015

Ponad 11 mln profili spółek prywatnych i publicznych (w tym + 700 tys. z rynku polskiego i 2,3 mln z Europy) oraz 2,5 miliona z danymi finansowymi, w tym trudne do znalezienia raporty firmowe i
sprawozdania finansowe.

shutterstock_779182138
Informacje z ponad 370 sektorów przemysłowych obejmujące wiadomości, dane, analizy, raporty dla sektorów i spółek ze 197 krajów wschodzących. Ponad 173 000 transakcji M&A i ECM globalnie, w tym ponad 8 000 z Polski i 71 000 z Europy.
Untitled design - 2019-06-12T150004.971
Ponad  4 500 publikacji własnych oraz renomowanych światowych ekspertów makroekonomicznych i firm badawczych. Badania, prognozy, statystyki makroekonomiczne z 2 000 źródeł.
Untitled design - 2019-06-12T150125.450
450 000 raportów badawczych publikowanych każdego roku od renomowanych globalnych i lokalnych wydawców treści branżowych z całego świata, takich jak GrandView Research, Frost & Sullivan, Acquisdata, Perry Hope Partners, IBISWorld.
shutterstock_252720643
40 000 wiadomości publikowanych codziennie w 16 językach (w tym 2 000 z Polski, przykładowe źródła: eKRS, Rzeczpospolita, PulsBiznesu, Parkiet, ISBNews, IBP Research ), z wbudowaną funkcją tłumaczenia.
Untitled design - 2019-06-20T153903.312
Interaktywne narzędzia badawcze do interpretacji, analizy, wizualizacji graficznej oraz porównywania surowych danych ekonomicznych i finansowych znajdujących się w bazie danych.

Poznaj główne funkcjonalności EMIS dla Uczelni - serwisu ekonomicznego, który dostarcza wnikliwe i trudno dostępne dane o spółkach, sektorach i krajach

Esp


Spółka bez tajemnic

Spółka bez tajemnic - jak efektywnie przeanalizować dane spółkowe?


Obejrzyj nagranie

E Sektorf


Jak przeanalizować SEKTor?

Jak skutecznie przeanalizować sektor i spółki podobne?


Obejrzyj nagranie

E Makro


Analiza raportów krajowych

Analiza raportów krajowych i danych makroekonomicznych w serwisie EMIS oraz CEIC

Obejrzyj nagranieDowiedz się jak Uczelnie korzystają z Serwisów Ekonomicznych ISI Emerging Markets Group 

EMIS for Unif


EMIS dla Uczelni - Use Case

 Uczelnia Łazarskiego


Podczas spotkania online eksperci zademonstrowali główne funkcjonalności  serwisu EMIS oraz zaprezentowali, jak profesorowie, wykładowcy i studenci mogą z niego korzystać na co dzień - case study przedstawiła dr Anita Zarzycka z Wydziału Ekonomii i Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.

 

Obejrzyj nagranie

Anita Z 1


EMIS i CEIC w programie studiów

 Uczelnia Łazarskiego

 
Uruchomiliśmy nową specjalność Data Science w Ekonomii na Uczelni Łazarskiego. Program zajęć powstał we współpracy z ISI Emerging Markets Group, który dzięki swoim platformom ekonomicznym 
EMIS  i CEIC zapewni studentom możliwość nauki na unikalnych, aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych z całego świata.
 

 

Dowiedz się więcej

SGH LP


EMIS, CEIC & SGH - 20 lat razem

Szkoła główna handlowa 


W trakcie nagrania dr hab. Profesor Ewelina Szczech-Pietkiewicz, kierowniczka Zakładu Unii Europejskiej w Instytucie Międzynarodowej Polityki Gospodarczej Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej, student kierunku: Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie oraz przedstawiciele Biblioteki SGH  opowiadają jak serwisy ekonomiczne EMIS i CEIC  ułatwiają codzienną pracę wykładowców i studentów.

Obejrzyj nagranie

news and reports (2)

poszerzaj swoje horyzonty

Zobacz rynki wschodzące przez najszerszy możliwy obiektyw, dzięki informacjom z najbardziej zaufanych i renomowanych źródeł z ponad 197 rynków wschodzących.

Africa - Dashboard

oszczędzaj czas

Poznaj najistotniejsze informacje dostępne w zaledwie kilku kliknięciach - aby łatwo gromadzić, analizować i prowadzić kompleksowe projekty.

Africa - Industries

wzbogacaj swoje badania

Twoje raporty będą bogate w informacje, rozstrzygające i cenione pod każdym kątem, z dostępem do najlepszych, zaufanych źródeł badań i wiadomości z pierwszej ręki.

skontaktuj się z nami


Agnieszka Niewczas  
aniewczas@isimarkets.com 

Account Manager, CEE
ISI Emerging Markets Group

AgaN_f_